Foceni s Ivanem je příjemné a jednoduché. Nejsem modelka , fotím spíš pro radost a často se mi stane, že nevím, jaká póza by mi víc slušela, nebo by byla vhodnější na daném místě, ale právě Ivan mě v tom nikdy nenechal.
Další věc, za kterou jsem velice vděčná: udělá předvýběr foto, které mi následně pošle s vodoznakem, abych mohla říct, které se mi nelíbí.

Yuliyafox_

Jsem strašně vděčná za možnost focení s Evanem. Bylo to po prvé co jsem zažila takovou profesionalitu a opravdu velmi příjemnou atmosféru.

edging technique
Kvjetinkatea

I´ve been working with Fotium for 2 years. He is a great photographer and person, with who i never get bored with😊.

Instagram tips
Dope0x0

Foceni s Evanem bylo jedno z nejprijemnejsich, jake jsem kdy zazila. Evan je moc mily a pratelsky fotograf, ktery vam vsechno vysvetli, v jake pozici vas chce, pochvali vas, kdyz to delate dobre. Ma spoustu napadu na styl foceni. Atmosfera je moc prijemna a celkove si foceni s Evanem zamilujete. Mluvi i krasne anglicky, takze mu budete rozumet i pokud nejste uplny anglictinar. ☺️❤️❤️

Nicoll_stacho
Nicoll_stacho

I have incredible experience from the photo shoot. It was not only good photos but amazing friendly atmosphere during whole session. Two hours were gone like a five minutes. I want to continue working with him❤️❤️

Antanina_satsuk

I very liked a colab with you. No problem with planing and during the shoot I felt relaxed and comfy… i would recomend your services.

Barutoch